Koszyk  

Brak produktów

Wysyłka 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Koraliki analne

Koraliki analne ( kulki analne, korale analne, paciorki analne) to gadżet erotyczny składającymi się z kilku kulek zamontowanych na sznurze. Sznur miękkich, silikonowych koralików analnych  służy do penetracji odbytu, potęguje doznania jest to gadżetem erotycznym dedykowane zarówno dla niej i niego. Wyjmując kulki analne podczas szczytowania osiągniesz dłuższy i mocniejszy orgazm. Stosowane przez mężczyzn koraliki masują prostatę ( męski punkt G).

Kulki wykonane są w wysokiej jakości materiałów, idealnie gładkie kulki delikatnie wchodzą w odbyt sprawiając ogromna rozkosz. Oferowane modele nie posiadają rantów i są bezpieczne. Dobierz odpowiednie dla siebie kulki analne, oferujemy modele posiadające stałej wielkości kulki lub Średnica kulek stopniowo zwiększa się potęgując jeszcze bardziej przy każdym wsuwaniu i wysuwaniu doznania.

Jeśli sznur nieregularnych koralików to za mało przetestuj i poczuj moc wibracji jaki daje tobie wibrator analny w kształcie sznura, możesz dowolnie wyginać a wibracje rozchodzą się od jednego końca do drugiego drażniąc jeszcze bardziej twój odbyt

Więcej

23 produktów
top