Koszyk  

Brak produktów

Wysyłka 0,00 zł

Razem 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Kategorie

Masażery - Wibratory Bodywand

Masażer Łechtaczki zwany Body wand, Bodywand to wibrator który nie ma sobie równy, jego delikatna główka generuje wibracje które doprowadzają do orgazmu. Urządzenie występuje w opcji zasilanej prądem z gniazdka ( kabel musi być wpięty na stałe) np. oraz wersja która wymaga wcześniejszego ładowania ( bardziej mobilna).

Masażer można wykorzystać również do masażu innych części ciała, ale jego główne zadanie jest sprawiać niesamowitą przyjemność podczas masażu stref intymnych. Urządzenie posiadają kilkustopniową regulacje dzięki czemu każda osobo może dostosować siłę intensywność wibracji do swoich potrzeb. Oferowane przez nasz sex shop sklep erotyczny produkty są bezpieczne : wykonane z najwyższej jakości materiałów przez markowych producentów z Europy i USA. Główka urządzenie jest pokryta wysokiej jakości materiałem który jest przyjemny w dotyku i daję maksimum przyjemności podczas twojej chwili relaksu. W naszej ofercie posiadamy modele body wand które są wodoodporne dzięki czemu można bezpiecznie używać ich podczas kąpieli.

Producenci Body wand : Bodywand ( dostępne również dedykowane nakładki by dotrzeć jeszcze głębiej), Fairy , Nalone , LoversPremium, Lelo

Więcej

92 produktów
top